godlo

szyszka

IV Forum Samorządów Szkół Leśnych w Brynku

W dniach 22.10-24.10 Zarząd Samorządu Uczniowskiego w składzie: Katarzyna Maciąg, Adam Milczarek, Sebastian Pękala oraz opiekunowie p. Izabela Cholewińska i p. Łukasz Ubożak wzięli udział w IV Forum Samorządów Szkół Leśnych, które odbyło się w Technikum Leśnym w Brynku.

Podczas Forum dyskutowano nad możliwością wymiany uczniów między szkołami w czasie praktyk zawodowych. Przedstawiciele samorządów doszli do wniosku, że lepszą formą wzajęmnych kontaktów, poznawania innych środowisk przyrodniczych będą wizyty studyjne w technikach leśnych przeprowadzane na zasadzie „zielonych szkół”.

Dzięki Forum młodzież mogła się znów spotkać, wymienić pomysłami na organizację pracy w samorządzie, a przede wszystkim zobaczyć i zwiedzić następną ze szkół leśnych prowadzonych przez Ministerstwo Środowiska.

wstecz