godlo

szyszka

Pomagamy razem – kiermasz charytatywny „Podziel się świąteczną radością”

Kiermasz charytatywny „Podziel się świąteczną radością” został w naszej szkole zorganizowany już piąty raz. Tradycyjnie odbył się w ostatnim tygodniu przed Świętami Bożego Narodzenia.

Każda klasa przygotowała świąteczne stoiska z ciastami i sałatkami do degustacji. Przepiękne dekoracje bożonarodzeniowe przygotowali uczniowie w kółku plastycznym pod kierunkiem p. Izabeli Cholewińskiej i p. Grażyny Baran. Przedstawiciele klas pojechali również do Nadleśnictwa Zagnańsk i Urzędu Gminy Zagnańsk. Zebrane datki przekazane zostały w tym roku na dwa cele, jeden to zakup świątecznych paczek dla ubogich rodzin z terenu Gminy Zagnańsk (wskazanych przez GOPS), a drugi cel – zaproponowany przez Samorząd Uczniowski - to dofinansowanie Sekcji Sokolniczej.

Zorganizowanie kiermaszu nie byłoby możliwe bez pomocy Rodziców i wszystkich hojnie wspierających wspólne dzieło. Za zaangażowanie bardzo serdecznie dziękuję.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego Marzena Błaut

wstecz