godlo

szyszka

Aukcja „Podziel się świąteczną radością”

Dnia 14 grudnia 2009 roku odbyła się w szkole zbiórka pieniędzy na rzecz chorej Izy.

Przebiegała ona dwojaki sposób:

 

  • Kiermasz ciast - na holu szkoły każda klasa ustawiła swoje stanowisko, pięknie świątecznie udekorowane, przedstawiciele klas sprzedawali kawałki ciast, ciasteczka, a nawet pierogi, zarabiając w ten sposób pieniądze na szczytny cel. Zaangażowanie uczniów było godne podkreślenia, domowe ciasta przywozili nawet z odległych miejscowości.
  • Aukcja charytatywna – o godzinie 13.00 w auli szkoły zebrali się wszyscy uczniowie szkoły wraz z nauczycielami. Licytowane były gadżety klubów sportowych oraz fotografie i obrazy przedstawiające ziemię świętokrzyską. Uczeń Maciej Chojecki prowadził aukcję bardzo profesjonalnie, a uczniowie i nauczyciele walczyli o upatrzone wcześniej przedmioty.

Dzięki zaangażowaniu Rad Klasowych i nauczycieli opiekunów, a także dzięki hojności wszystkich uczestników kiermaszu i aukcji udało się zebrać około 1 300 złotych.

Pieniądze zostały przekazane osobiście w domu Izie przez zarząd oraz opiekuna Samorządu Uczniowskiego.

wstecz