godlo

szyszka

Spotkanie autorskie z Krzysztofem Nawrotem

8 maja w Bibliotece Publicznej w Zagnańsku odbyło się spotkanie autorskie z Krzysztofem Nawrotem (pseud. Sergiusz Torwan). Pan Krzysztof Nawrot mieszka w Kielcach. Zaczął pisać parę lat temu i jest autorem opowiadań, wierszy oraz fraszek.

nawrot krzysztof W spotkaniu uczestniczyli: wójt gminy Szczepan Skorupski, pracownicy bibliotek oraz mieszkańcy z terenu gminy. Grupa uczniów z naszej szkoły udała się na spotkanie z p. Ewą Makuch - nauczycielem bibliotekarzem.

Spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze, a to za sprawą dowcipnych opowiadań, pełnych refleksji, pogodnego podejścia do upływającego czasu oraz problemu starości. Utwory były czytane przy akompaniamencie dźwięków gitarowych w wykonaniu Kazimierza Kołomyi - kompozytora, poety-satyryka, malarza. Kazimierz Kołomyja grał na nietypowej 8-strunowej gitarze własnej konstrukcji. To wszystko sprawiło, że słuchacze dobrze się bawili i wyszli z przekonaniem, że na realizację swoich talentów nigdy nie za późno.

wstecz