godlo

szyszka

Spotkanie autorskie z Katarzyną Enerlich

6 września 2013 r. w Bibliotece Publicznej w Zagnańsku odbyło się spotkanie autorskie z Katarzyną Enerlich.

 

enerlich.3 Pani Katarzyna Enerlich jest absolwentką dziennikarstwa, członkinią Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. Zadebiutowała w świecie ludzi pióra w wieku 12 lat, artykułem o rodzinnym Mrągowie w czasopiśmie młodzieżowym „Płomyk”. Dziś jest autorką chętnie czytanych powieści m.in. takich jak: „Prowincja pełna marzeń” (4 tytuły z tego cyklu), „Czas w dom zaklęty”, „Kiedyś przy błękitnym księżycu” i innych.

Na spotkaniu autorskim dała się poznać jako osoba zakochana w swoim regionie i uważna obserwatorka życia, która uwiecznia ciekawe zdarzenia na kartach swoich książek. Zauważyliśmy również, że pisarka lubi celebrować życie w prostych czynnościach, takich jak np. gotowanie.

Na spotkanie autorskie uczniowie z naszej szkoły udali się z p. Ewą Makuch – nauczycielem bibliotekarzem. Rozmowa z panią Katarzyną Enerlich podobała się młodzieży, ponieważ odbyła się w miłej atmosferze, a przekazywane informacje o bohaterach powieści były bardzo ciekawe.

wstecz