godlo

szyszka

Zajęcia profilaktyczne na temat konsekwencji karnych związanym z łamaniem prawa przez osoby nieletnie

25 lutego 2013 r. w Technikum Leśnym w Zagnańsku odbyły się zajęcia profilaktyczne, w których uczestniczyły klasa I a oraz klasa I b. Spotkanie poprowadzili funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, a tematycznie podporządkowane zostało „Konsekwencjom karnym związanym z łamaniem prawa przez osoby nieletnie”.

 

Z informacji uzyskanych od uczestników spotkania można wnioskować, że były to ciekawe oraz bardzo wartościowe zajęcia, na których mogli dowiedzieć się, jakie są konsekwencje wejścia w konflikt z prawem.

Prowadzący wykłady po ich zakończeniu pochwalili naszą młodzież, która bardzo żywiołowo uczestniczyła w dyskusji nad poruszanymi problemami.

Powyższe informacje przekazane przez funkcjonariuszy policji pedagogowi szkolnemu, który był organizatorem zajęć, pozwoliły dojść do przekonania, iż zasadne jest organizowanie profilaktyki w tej formie i zapewne podobne zajęcia zagoszczą w naszej szkole jeszcze nie raz.

wstecz