godlo

szyszka

Rozstrzygnięcie konkursu „Tuwim 2013”

23 stycznia został oficjalnie rozstrzygnięty konkurs plastyczny na ilustrację do utworów Juliana Tuwima „Tuwim 2013”. Celem konkursu była popularyzacja twórczości literackiej Juliana Tuwima oraz doskonalenie umiejętności plastycznych i artystycznych.

 Z naszej szkoły do konkursu przystąpiło 5 uczniów: Natalia Małaczek, Izabela Maciąg, Aleksandra Rzeszot, Emil Rabczyński i Patryk Krendzelak. Uczniowie przygotowywali się do konkursu pod opieką p. Ewy Makuch.

Uroczystość rozdania nagród w w/w konkursie odbyła się w Muzeum Narodowym w Kielcach w pięknej Sali Portretowej i była uświetniona występami artystycznymi uczniów ze szkół województwa kieleckiego.

Patryk Krendzelak był tym szczęśliwcem z naszej szkoły, którego praca została zauważona i nagrodzona - nagrodą specjalną. Natalia Małaczek świetnie sprawdziła się w jako fotograf, co można ocenić, oglądając zamieszczone zdjęcia.

 

Nagroda specjalna: Patryk Krendzelak My ludzie

wstecz