godlo

szyszka

Światowy Dzień Życzliwości i Uśmiechu po raz pierwszy w Technikum Leśnym

21 listopada 2013 – jesień, szary deszczowy dzień. Ale przecież można inaczej! Jeszcze przed wejściem do szkoły wesołe, żółte plakaty z uśmiechniętymi plakietkami, a potem jeszcze wesołe koleżanki rozdające plakietki wszystkim uczniom.

Od razu atmosfera się poprawia.

To początek Dnia Życzliwości i Uśmiechu w Technikum Leśnym w Zagnańsku.

Gazetki na temat życzliwości, plakaty przypominające, że warto się uśmiechać, zabawa „Uśmiech losu” oraz konkurs na najładniejszy uśmiech to kilka elementów, które młodzież przygotowała, aby świętować Światowy Dzień Życzliwości i Uśmiechu.

Pewnie sceptycy powiedzą, po co takie święto? I co tu świętować? Pewnie, że zawsze trzeba być życzliwym i uśmiechniętym każdego dnia. Jednak może za często o tym zapominamy? /MB/

wstecz