godlo

szyszka

Drugi kiermasz „Podziel się świąteczną radością”

21 grudnia 2010 roku w naszej szkole odbył się już po raz drugi kiermasz ciast i innych dań pod hasłem „Podziel się świąteczną radością”. Przez kilka godzin w holu szkoły uczniowie poszczególnych klas na swoich pięknie przystrojonych stanowiskach sprzedawali ciasta, sałatki, pierogi, a nawet chleb ze smalcem.

Na kiermaszu znalazło się również stanowisko z ozdobami świątecznymi, wszystkie zostały wykonane własnoręcznie przez uczennice naszej szkoły na zajęciach kółka plastycznego pod kierunkiem pani Izabeli Cholewińskiej.

Ponadto Samorząd Uczniowski przez kilka tygodni zbierał zabawki, ubranka i artykuły papiernicze dla dzieci z domu dziecka. Wszystkie zebrane podarunki oraz pieniądze ze sprzedaży podczas kiermaszu zostały przekazane dzieciom z Domu Małego Dziecka w Kielcach.

Organizacją i przygotowaniem kiermaszu oraz zbiórki zabawek zajmowała się pani Marzena Błaut.

wstecz