godlo

szyszka

„Podziel się świąteczną radością!”

15 grudnia 2014 r. odbył się już tradycyjny kiermasz „Podziel się świąteczną radością”. Uczniowie wraz z rodzicami przygotowali ciasta, sałatki, pierogi z myślą o tym, aby pomóc innym.

 W holu szkoły uczniowie ustawili pachnącą choinkę i stoliki nakryte białymi obrusami. Na tych stolikach mnóstwo dań i ciast. Uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły próbowali smakołyków.

Koniecznie trzeba dodać, że wypieki i dania przygotowali też nauczyciele i pani Dyrektor.

Następnie młodzież udała się do Nadleśnictwa Zagnańsk, gdzie również odbywał się kiermasz świąteczny, a ludzie dobrej woli próbowali domowych wypieków, pomagając innym.

Obok stoisk kulinarnych znajdowało się również - tak jak co roku - stoisko z pracami wykonanymi przez uczniów w kółku plastycznym. Przepiękne bombki i stroiki cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Za uzyskane podczas kiermaszu pieniądze zostały kupione trzy paczki żywnościowe dla potrzebujących rodzin z Gminy Zagnańsk.

Wszystkim Rodzicom, Uczniom i Nauczycielom, którzy zechcieli podzielić się świąteczną radością, serdecznie dziękuję za pomoc w przygotowaniu kiermaszu.

Marzena Błaut – Opiekun Samorządu Uczniowskiego

wstecz