godlo

szyszka

Wybory wśród społeczności uczniowskiej Technikum Leśnego

13 grudnia 2013 roku w Technikum Leśnym odbyły się wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego.

 

Młodzież wybierała swoich przedstawicieli, aby reprezentowali ich potrzeby i opinie. W tym roku kandydowało 6 osób: Dźwigulski Maciej(IIIa), Mikołajczyk Piotr (IIIa), Jastrząb Monika (IIa), Lipiec Adrianna (IIb), Rabczyński Emil (Ia), Paweł Ględa (Ib).

Zarząd Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2013/2014 stanowią:

  • Maciej Dźwigulski – Przewodniczący Zarządu SU
  • Monika Jastrząb – Zastępca Przewodniczącego Zarządu SU
  • Adrianna Lipiec - Zastępca Przewodniczącego Zarządu SU

Warto dodać, że dla Macieja Dźwigulskiego i Moniki Jastrząb to kolejny rok pracy na rzecz społeczności uczniowskiej. Ich zaangażowanie zostało docenione przez koleżanki i kolegów, co da na pewno energię do pracy.

Serdeczne podziękowania za pracę składamy Krzysztofowi Rokickiemu – uczniowi klasy IV a, który w ubiegłym roku szkolnym był w Zarządzie Samorządu Uczniowskiego.

wstecz