godlo

szyszka

Uroczyste podsumowanie projektu „MiŚ czyli My i Środowisko”

Podczas uroczystego podsumowania projektu „MiŚ czyli My i Środowisko” dnia 20.06.2012 r. wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy pamiątkowe. Koordynator projektu pani Izabela Cholewińska podzieliła się z młodzieżą miłymi słowami, które usłyszała od opiekunów grup gimnazjalnych.

Podczas wizyt na zajęciach dotyczących fauny i flory gminy Zagnańsk przygotowanych przez grupę biologiczną, ornitologiczną i plastyczną goście chwalili profesjonalne przygotowanie uczestników projektu oraz interesującą , bogatą w ciekawostki treść zajęć. Zachwycali się motylkami- gadżetami promocyjnymi, które otrzymywali na zakończenie wizyty. Spotkania z młodszymi kolegami i koleżankami zaowocowały zawarciem nowych znajomości, które mamy nadzieję będą trwały nadal po zakończeniu projektu.

wstecz