godlo

szyszka

„Zdrowy styl życia” – zajęcia profilaktyczne

28.05.2012 r. w naszej szkole odbyły się spotkania profilaktyczne przeprowadzone przez pracownika Świętokrzyskiej Stacji Sanepidarno-Epidemiologicznej oraz pracownika Szpitala Onkologicznego w Kielcach.

Zajęcia dotyczyły tematyki zdrowego stylu życia oraz przeciwdziałania uzależnieniom. Spotkania odbywały się w klasie Ia , II a TL oraz IIIa. Uczniowie poza uzyskaną wiedzą otrzymali również ulotki, biuletyny dotyczące szkodliwego wpływu nikotyny, a także Kodeks Zdrowego Stylu Życia. Zajęcia cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Po części teoretycznej uczniowie tłumnie przybywali do pokoju pedagoga szkolnego, w którym odbywały się badania za pomocą specjalistycznego urządzenia służącego do pomiaru tlenku węgla w wydychanym powietrzu.

wstecz