godlo

szyszka

Trzeci kiermasz bożonarodzeniowy „Podziel się świąteczną radością”

19 grudnia 2011 roku w Zespole Szkół Leśnych odbył się już po raz trzeci kiermasz bożonarodzeniowy „Podziel się świąteczną radością”. Jest to akcja charytatywna organizowana przez Samorząd Uczniowski.

 

W holu szkoły przy choince i łagodnym dźwięku  kolęd klasy Ia, IIa i IIIa ustawiły swoje stoiska z ciastami, ciastkami, rogalikami, sałatkami, a nawet z… pieczonym prosiakiem!  Ale można było również kupić przepiękne, wykonane ręcznie ozdoby świąteczne.

Atmosfera kiermaszu była naprawdę niepowtarzalna, uczniowie, nauczyciele  i wszyscy pracownicy szkoły próbowali pyszności, pomagając w ten sposób potrzebującym.

W tym roku pierwszy raz przedstawiciele klas z pysznymi ciastami i pieczonym prosiakiem udali się do Nadleśnictwa Zagnańsk.

Wszystkie pieniądze uzyskane podczas kiermaszu zostaną przekazane dla dzieci z Domu Małego Dziecka w Kielcach.

Uczniowie zbierają również ubranka, zabawki, artykuły papiernicze, które  zawiozą dla podopiecznych wspomnianej placówki.    

Wszystkim  Rodzicom, którzy przyczynili się do zorganizowania tej wspaniałej akcji,  a także wszystkim, którzy  zechcieli podzielić się świąteczną radością, składam serdeczne podziękowania.

Marzena Błaut
Opiekun Samorządu Uczniowskiego

wstecz