godlo

szyszka

Studniówka 2015

6 lutego 2015 r. odbyła się studniówka uczniów klasy IV a Technikum Leśnego w Zagnańsku.

Huczna zabawa miała miejsce w hotelu Stodółka. Zaproszenie na uroczystość przyjęła pani dyrektor Anna Kowalska i grono nauczycieli oraz  pracowników administracji szkoły. 

Po przepięknie wykonanym polonezie uczniowie podziękowali za pracę wychowawczą i dydaktyczną wszystkim nauczycielom i wychowawcom w internacie. W przemowie pani Dyrektor nie dało ukryć się wzruszenia, po raz dziesiąty rozpoczynała studniówkę jako dyrektor szkoły. Tym razem podczas poloneza towarzyszył jej p. Jarosław Mikołajczyk – absolwent Technikum Leśnego, uczeń p. Anny Kowalskiej , a dziś tata maturzysty i szef komitetu organizacyjnego studniówki.

A później to już tylko huczna zabawa do białego rana. Przecież to pierwszy prawdziwy bal. Na pewno na długo pozostanie we wspomnieniach niezwykła atmosfera tego przyjęcia studniówkowego.

 

wstecz