godlo

szyszka

Pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę

10 lutego 2015 r. uczniowie klasy IVa wyruszyli na pielgrzymkę na Jasną Górę, aby tam w skupieniu modlić się przed Obrazem Matki Bożej Częstochowskiej.

Uczniowie wzięli udział we Mszy Świętej oraz Drodze Krzyżowej. 
O. Marian Waligóra, przeor Jasnej Góry, absolwent Technikum Leśnego w Zagnańsku spotkał się na chwilę z maturzystami, życzył im zdanych egzaminów maturalnych i zawodowych, a na pamiątkę spotkania obdarował wszystkich uczestników pielgrzymki różańcami.
Podczas Mszy Świętej zostały skierowane do uczniów istotne słowa, że egzaminy maturalne i zawodowe na pewno są niezwykle ważne i trzeba się do nich solidnie przygotować, ale najważniejsze są nasze codzienne egzaminy życiowe i to one decydują o tym, jakim się jest człowiekiem.

wstecz