godlo

szyszka

Pożegnanie IV klasy w internacie

16 kwietnia 2015 r. w stołówce internatu odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klasy IV mieszkających w internacie.

DSC 1151 W spotkaniu wzięli udział: kierownik internatu Bogusław Dziedzic, wychowawca szkolny Marzena Błaut, wychowawcy internatu – Izabela Cholewińska, Iwona Ledwójcik, Andrzej Gołda, Andrzej Klos oraz uczniowie klasy IV.

Na początku spotkania kierownik internatu podsumował czteroletni pobyt uczniów w internacie, zwrócił szczególną uwagę na zaangażowanie uczniów w życie społeczno-kulturalne szkoły, osiągnięcia i zdobyte doświadczenia podczas pobytu w placówce. Następnie uczniowie, którzy szczególnie wyróżnili się wzorową postawą oraz zaangażowaniem w pracach społecznych na rzecz internatu, otrzymali z rąk kierownika internatu upominki, a wszyscy wychowankowie pamiątkowe kubki z dedykacjami. Wyróżnieni uczniowie: Karolina Wesołowska, Karolina Kowalska, Alina Pięta, Aleksandra Kopacz, Łukasz Okła, Maciej Dźwigulski, Dominik Nawrocki, Paweł Janikowski.

Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem. Pyszne ciasto upiekły koleżanki z młodszych klas w ramach koła kulinarnego prowadzonego przez wychowawczynię internatu Izabelę Cholewińską.

 

 

wstecz