godlo

szyszka

Czarek Sęk wygrał eliminacje OWiUR w Warszawie!

Bardzo dobry występ odnotowali uczniowie naszej szkoły w eliminacjach okręgu warszawskiego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych - blok leśnictwo:

  • Cezary Sęk zajął 1 miejsce
  • Przemysław Sadkowski zajął 5 miejsce
  • Łukasz Okła zajął 7 miejsce

Eliminacje zostały rozegrane 17 kwietnia w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. W eliminacjach udział brali uczniowie ze szkół leśnych z województw: lubelskiego, łódzkiego, mazowieckiego, podlaskiego, pomorskiego, warmińsko- mazurskiego i świętokrzyskiego. W trakcie zmagań konkursowych uczniowie rozwiązywali test wiedzy leśnej oraz wykazali się umiejętnością rozpoznawania ptaków, owadów i roślin runa leśnego.
Cezary Sęk i Przemysław Sadkowski zakwalifikowali się do finału XXXIX Olimpiady [OWiUR], który odbędzie się w dniach 29 – 30 maja w Olsztynie.

 

wstecz