godlo

szyszka

Młodzież z Technikum Leśnego czyta dzieciom w ramach akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”.

10 czerwca 2015 r. po raz trzeci uczniowie z naszej szkoły odwiedzili Zespół Szkoły Podstawowej nr 2, Przedszkole i Gimnazjum w Zagnańsku w ramach akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”.

20150610 092224 Tym razem Oliwia, Wiktoria, Karol i Łukasz (uczniowie z klasy pierwszej) czytali wiersze Juliana Tuwima (m.in. „Zosia Samosia”, „Dżońcio”, „Raz-dwa-trzy!”) oraz opowiadania o ochronie przyrody swoim młodszym, a raczej znacznie młodszym kolegom - uczniom z klasy pierwszej oraz przedszkolakom.
Pani Ewa Makuch nauczyciel bibliotekarz, organizatorka akcji, zadbała, aby utwory czytane dzieciom były interesujące, kształcące oraz zabawne. Dzieci chętnie brały udział w konkursach dotyczących czytanych utworów. Każde dziecko dostało nagrodę za aktywność lub grzeczne zachowanie.
Spotkania z cyklu „Cała Polska Czyta Dzieciom” - jak zawsze - przebiegały w miłej atmosferze. Do zobaczenia za rok!

 

 

 

 

 

 

wstecz