godlo

szyszka

Godziny otwarcia biblioteki

 • Poniedziałek......7:30- 14:30
 • Wtorek................7:30- 14:15
 • Środa................. 8:15- 14:30
 • Czwartek............7:30- 14:00
 • Piątek..................7:30- 12:30
 •  

 

 

 

Prenumerowane czasopisma w 2018roku
Czasopisma dla uczniów:

 • „Aura”
 • „Biuletyn Informacyjny Lasów Państwowych”
 • „Brać Łowiecka”
 • „Drwal”
 • „Echa Leśne”
 • „Głos Lasu”
 • „Las Polski”
 • „Łowiec Polski”
 • „Przyroda Polska”
 • "Fokus”
 • "Wiadomości wędkarskie"
 • „W Sieci Historii”

 

Czasopisma dla nauczycieli:
• „Biblioteka w Szkole”
• „Głos Nauczycielski”
• „Język Niemiecki’
• „English Maters”

Dzienniki
• „Rzeczpospolita”
• „Echo Dnia”

Biblioteka w roku szkolnym 2017/2018 zaprasza do uczestnictwa w:
a) Konkursie Pięknego Czytania (X i II),
b) obchodach „Dnia Życzliwości” (21 XI),
c) „Wiosennym Turnieju Klas” ( z okazji pierwszego dnia wiosny),
d) akcji „Cała Polska czyta dzieciom” (V)

 Zapraszam uczniów do uczestnictwem w następujących konkursach:
 Ogólnopolskim Przeglądzie Twórczości Amatorskiej Leśników – „OPTAL 2018”.
Konkurs odbywający się co trzy lata, obejmuje takie kategorie jak: malarstwo, rzeźba, fotografia i literatura. Zgłoszenia wraz z pracami konkursowymi należy przesłać do Ośrodka do 15 lipca br. ( prace literackie do 10 czerwca br.). Na stronie OKL w Gołuchowie można pobrać potrzebne materiały.
Organizator: Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie ul. Działyńskich 2, 63-322 Gołuchów, tel./fax 62/7615045 www.okl.lasy.gov.pl e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Miejsce: Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie, Muzeum Leśnictwa – „Powozownia”
 Nie pal, nakręć film
Fundację Aflofarm ogłosiła konkurs na krótki film, który pokaże dlaczego nie warto sięgać po papierosy. Konkurs kierowany jest do osób w wieku 12-19 lat, a zgłoszenia są przyjmowane przez stronę internetową do 23.06.2018 r. Należy wejść na stronę konkursową wwwniespalsienastarcie.pl oraz zgłosić Film do konkursu.

wstecz