godlo

szyszka

Przemek Sadkowski wygrał eliminacje OWiUR w Warszawie!

Dużym sukcesem zakończył się udział Przemka Sadkowskiego – ucznia klasy IVa w eliminacjach okręgowych Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych - blok leśnictwo. Niezły występ zanotowali również pozostali uczniowie reprezentujący naszą szkołę:

  • Przemysław Sadkowski zajął 1 miejsce
  • Michał Mirgos zajął 7 miejsce
  • Izabela Maciąg zajęła 8 miejsce

Eliminacje jubileuszowej XL edycji tego prestiżowego konkursu zostały rozegrane 22 kwietnia w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. W eliminacjach w Warszawie wzięli udział uczniowie z 8 szkół leśnych. W trakcie zmagań konkursowych uczniowie rozwiązywali test wiedzy leśnej oraz rozpoznawali drzewa, krzewy, ptaki i nasiona drzew leśnych.
Przemysław Sadkowski będzie reprezentował naszą Szkołę w finale XL Olimpiady OWiUR, który odbędzie się 3 i 4 czerwca 2016 r. w Trzciance k. Opalenicy w województwie wielkopolskim .

 

wstecz