godlo

szyszka

Znowu coś zmalowaliśmy.....? - IIa

03 czerwca 2016 roku w piątkowe popołudnie uczniowie klasy II a ruszyli na.........

wielkie strzelanie. Pojechaliśmy do Cedzyny na paintball. Właściciel „Marines Paintball” szybko zaznajomił nas z zasadami bezpiecznego użytkowania broni pneumatycznej na kulki z farbą i omówił zasady gry. Podzieliliśmy się na dwie grupy, do jednej dołączyła pani Ledwójcik, a do drugiej wychowawca klasy. Ubrani w „paintballowe mundurki” zaczęliśmy przemalowywać przeciwników na pomarańczowo. Wprawdzie kadra pedagogiczna szybko się wykruszyła, ale klasa doskonale bawiła się dalej. Wbrew zapisom na facebooku zwyciężyła drużyna dowodzona przez Dominka Marca. Podczas rozgrywki „o flagę” pierwszy był przy niej Igor, który szybko został wyeliminowany z gry celnym strzałem wychowawcy. Potem Radek przejął flagę i osłaniany przez doskonale zgrany zespół dotarł z nią na swój  teren. Wygraliśmy!!!
Tak naprawdę wygrała cała klasa – wygrała świetną zabawę i mimo solidnych siniaków na pewno pojedziemy jeszcze raz.
Pan Demonium

 

wstecz