godlo

szyszka

220- lecie Szkoły Leśnej w Liptowskim Gródku ( SOŚL Liptovsky Hradok) + łowy z orłami

W dniach 16-17 listopada 2016 r. delegacja z naszej szkoły brała udział w obchodach 220-lecia szkoły leśnej w Liptowskim Hradoku (Słowacja ).


Podczas uroczystej akademii na ręce pani Dyrektor wręczono pamiątkowy medal jako podziękowanie za dotychczasową współpracę . Pani Dyrektor Anna Kowalska życzyła szkole następnych wspaniałych jubileuszy, a nauczycielom i pracownikom szkoły satysfakcji z osiąganych rezultatów w pracy. Zapewniła jednocześnie o kontynuacji współpracy.
Już w styczniu 2017 roku pięcioro uczniów TL będzie uczestniczyło w kursie sygnalistyki myśliwskiej, a wiosną nastąpi wymiana międzyszkolna uczniów podczas praktyk zawodowych.
17 listopada 2016 r. wszyscy goście zaproszeni na jubileusz uczestniczyli w łowach z orłami. Polowało 17 orlarzy z Słowacji, Czech, Austrii, Serbii, Niemiec. Pokaz wywołał niezwykłe, niezapomniane wrażenia.

 

wstecz