godlo

szyszka

Magiczny wieczór wróżb andrzejkowych

„Nalejcie wosku na wodę,
ujrzyjcie swoją przygodę..."

Zgodnie z tradycją w Internacie Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku w dniu 24.11.2016 r. odbył się kolejny magiczny wieczór wróżb. Święty Andrzej uchyla rąbka tajemnicy i za sprawą znaków podpowiada nam, co będzie nas czekać w przyszłości. Wróżki i wróżbowie z dużym zaangażowaniem i wiedzą przepowiadali przyszłość, stawiając karty tarota, odczytując symbole z Księgi Narodzin oraz Tajemniczego Kręgu. Można było poznać również imię przyszłego wybranka lub wybranki, a także wylosować przepowiednię. Wieczór zakończył się kolorową, energetyzującą dyskoteką.
Życzę wszystkim, by wszelkie dobre wróżby się spełniły, a za rok spotkamy się znowu, by tradycji stało się zadość!
Andrzejki przygotowała p. Ania Wywrót.

 

wstecz