godlo

szyszka

Mamy Mistrza....

9 grudnia 2016 roku w siłowni „FitMania” już po raz kolejny odbył się Powiatowy Turniej Sportów Siłowych Szkół Ponadgimnazjalnych. Na wydarzeniu tym obecny był wicestarosta kielecki Zenon Janus.

W klubie FitMania w Kielcach spotkali się zawodnicy i zawodniczki Powiatowego Turnieju Sportów Siłowych Szkół Ponadgimnazjalnych. Rywalizowali ze sobą w kilku kategoriach, m.in. wyciskanie sztangi w leżeniu, skłony tułowia w przód z leżenia tyłem, podciąganie się na drążku z podchwytem i przysiady ze sztangą.

Należy podkreślić wzrastający poziom sportowy uczestników, dla których sport staje się pasją i sposobem na spędzanie czasu wolnego. Młodzież musiała wykazać się niezwykłą siłą fizyczną, zaangażowaniem i determinacją w dążeniu do jak najlepszego wyniku.

W klasyfikacji indywidualnej chłopców do 70 kg I miejsce i tytuł Mistrzowski zdobył Sebastian Pych.

Podkreślić należy również bardzo dobry występ debiutantki Kingi Menduckiej oraz Pawła Gruszczyńskiego - IV miejsce w klasyfikacji indywidualnej chłopców powyżej 70 kg. Zespołowo zabrakło nam niewiele do podium, ostatecznie zostaliśmy sklasyfikowani na IV miejscu. Biorąc pod uwagę bardzo wysoki poziom sportowy mistrzostw, wyniki cieszą i motywują do dalszej pracy.
Ze sportowym pozdrowieniem Jacek Wolski.

 

wstecz