godlo

szyszka

Wigilia w internacie - 2016 rok

21 grudnia 2017 roku w odświętnie wystrojonej stołówce internatu miało miejsce uroczyste spotkanie wigilijne. Pani dyrektor, nauczyciele, wychowawcy i uczniowie wszystkich klas jak każdego roku o tej porze dzielili się opłatkiem, wspólnie składali sobie życzenia, śpiewali kolędy. Tym podniosłym chwilom zawszy towarzyszy wzruszenie i refleksja.
Pani dyrektor podkreśliła, że tradycja wspólnej Wigilii jest w naszej szkole kultywowana od samego początku i że bardzo miło patrzeć na licznie zgromadzoną młodzież, która uczestniczy w uroczystej kolacji wigilijnej. Dla niektórych była to pierwsza Wigilia w takim gronie, a dla innych już ostatnia, ponieważ za rok czekają ich nowe wyzwania.
Uczniowie pod kierunkiem p. Anny Wywrót oraz p. Damiana Orzechowskiego przygotowali ciekawe przedstawienie o narodzinach Jezusa w Betlejem i w naszych sercach.
Na koniec uczniowie wszystkich klas wraz z wychowawcami zrobili sobie pamiątkowe fotografie z przystrojoną choinką w tle. /MB/

 

wstecz