godlo

szyszka

Pożegnanie klas IV w internacie

W dniu 20 kwietnia 2017 r. w stołówce internatu odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas IV zamieszkujących w internacie. W spotkaniu wziął udział kierownik internatu Bogusław Dziedzic, wychowawcy oraz uczniowie klas IV.
Na początku spotkania kierownik internatu podsumował czteroletni pobyt uczniów w internacie, zwrócił szczególną uwagę na zaangażowanie uczniów w życie społeczno-kulturalne placówki, osiągnięcia i zdobyte doświadczenia podczas pobytu w placówce. Uczniowie obejrzeli również wspomnieniowy pokaz zdjęć z czterech lat pobytu w internacie.
Następnie uczniowie, którzy szczególnie wyróżnili się wzorową postawą, zaangażowaniem w pracach społecznych na rzecz internatu, otrzymali z rąk kierownika internatu dyplomy i upominki, a wszyscy wychowankowie pamiątkowe kubki z dedykacją.
Uczniowie wyróżnieni za zaangażowanie w życie społeczne i kulturalne internatu: Izabela Maciąg, Natalia Małaczek, Wiktoria Porzucek, Aleksandra Rzeszot, Paweł Ględa, Patryk Gołuch, Piotr Król, Emil Rabczyński, Karol Wójcik, Piotr Kapuściński, Kacper Rybak.
Za wzorową dbałość o estetykę i porządek w swoim otoczeniu wyróżnienia otrzymali: Monika Konewka, Patrycja Łobodzin, Karolina Jagodzińska, Karolina Maluga, Gabriela Malinowska, Klaudia Bobro, Mateusz Mazur, Kamil Staciwa, Albert Wilkowski.
Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem. Przepyszne ciasta upiekły koleżanki z młodszych klas pod fachowym okiem wychowawczyni Izabeli Cholewińskiej.

 

wstecz