godlo

szyszka

Praca Julii Wejman najlepsza w województwie!

26.05.2017 r. w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim zostały nagrodzone prace wojewódzkiego etapu XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem „ 25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”. Nagrody laureatom wręczył wicewojewoda Andrzej Bętkowski. W naszym województwie konkursowi patronuje Wojewoda Świętokrzyski oraz Świętokrzyski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej i Świętokrzyski Kurator Oświaty. Konkurs rozgrywany jest na etapie powiatowym, wojewódzkim i centralnym. Wojewódzka Komisja Konkursowa ze 167 prac przesłanych ze starostw powiatowych przyznała nagrody 20 uczestnikom konkursu, po 5 nagród w każdej kategorii.
Praca Julii Wejman zajęła I miejsce w III kategorii wiekowej (14-18 lat).
Nagrodzone prace zostaną przesłane do Centralnej Komisji Konkursowej i wezmą udział w etapie ogólnopolskim. Życzymy Julii dalszych sukcesów!

 

wstecz