godlo

szyszka

„Bajarze z leśnej polany” w Gołuchowie

W dniach 18 i 19 maja 2017 r. odbyła się 11 edycja Ogólnopolskiego Konkursu „ Bajarze z Leśnej Polany” organizowanego przez Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie. Naszą szkołę reprezentowały uczennice Estera Dobrzańska, Marta Wieteska oraz Wiktoria Kaczmarczyk. Pierwszego dnia po śniadaniu rozpoczął się konkurs krasomówczy, podczas którego można było posłuchać gawęd wszystkich uczestników. Występowali oni na scenie w zabytkowej „Powozowni" Ośrodka, zaś wieczorem odbył się koncert muzyki folkowej w wykonaniu Waldemara Rychłego z zespołem. 

W wolnym czasie goście korzystali z uroków przepięknego parku znajdującego się przy Ośrodku.
Kolejny dzień spotkania (19 maja) rozpoczął się spektaklem pt.: „'Przestroga żubra”' w wykonaniu dzieci z klas drugich Szkoły Podstawowej w Gołuchowie. Następnie po krótkim przemówieniu jury zostały ogłoszone wyniki konkursu i wręczone nagrody.
Uczennica klasy III b Wiktoria Kaczmarczyk otrzymała wyróżnienie za gawędę pt.: „Moja tajemnica".
Serdeczne gratulacje!

Zobacz link

XI Ogólnopolski Konkurs "Bajarze z leśnej polany"

wstecz