godlo

szyszka

Zakończenie roku szkolnego 2016/17

23 czerwca 2017 r. o godzinie 10 w auli Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku odbyło się zakończenie roku szkolnego 2016/2017.
Uroczystość rozpoczęła pani Dyrektor Anna Kowalska powitaniem przybyłych gości, rodziców, nauczycieli i młodzieży. W podsumowaniu 10 miesięcy pracy zostały wspomniane wszystkie ważne przedsięwzięcia organizowane w naszej szkole i takie, w których młodzież technikum leśnego brała udział. Po raz trzeci kończymy rok szkolny jako najlepsze technikum w województwie świętokrzyskim według rankingu ogłoszonego przez miesięcznik „Perspektywy”.
Dalszą część spotkania wypełniło uhonorowanie uczniów za najlepsze wyniki w nauce, stuprocentową frekwencję, udział w konkursach i pracę w różnych sekcjach.
Stypendium Prezesa Rady Ministrów za najwyższą średnią ocen i wzorowe zachowanie otrzymała Agata Prątnicka. Wojciech Prażuch – finalista Olimpiady Wiedzy Ekologicznej - odebrał nagrodę Dyrektora Szkoły. Współpracująca z technikum leśnym Szkoła Jazdy „Krzysztof” wyróżniła Wiktorię Kaczmarczyk za świadectwo z czerwonym paskiem oraz Piotra Bożka i Michała Gawina za udział w Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych.
Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Radomiu nagrodziła uczniów za wysoką średnią ocen: Szymona Kędziorę, Daniela Czernika, Aleksandra Krzysztofika, Gabriela Ziarko, Agnieszkę Nogę i Sebastiana Wydrę. Gratyfikację za stuprocentową frekwencję otrzymali Marcin Kamiński i Kamil Adamiec. Otrzymali oni również prezenty ufundowane przez Technikum Leśne.
Znakomita część młodzieży naszej szkoły rozwija swoje zainteresowania, realizuje pasje i angażuje się społecznie poprzez działalność w sekcji sokolniczej, pracę w zespole sygnalistów myśliwskich, udział w licznych wydarzeniach organizowanych zarówno przez technikum leśne, jak i inne instytucje. Aktywni uczniowie otrzymali upominki od firmy Makita. Najlepsi sportowcy naszej szkoły zostali udekorowani medalami.
Pani Dyrektor podziękowała za całoroczną pracę nauczycielom, wychowawcom, pracownikom administracji i obsługi, Radzie Rodziców, Lasom Państwowym i Szkole Jazdy „Krzysztof”.
Wystrój auli – margerytki na zielonym tle i hasło „Więcej snu, więcej muzyki, więcej słońca. Wakacje!!!” - doskonale komponował się z miłą atmosferą uroczystości i życzeniami pani Dyrektor dobrego letniego wypoczynku.
(red. A. Wilczyńska)

 

wstecz