godlo

szyszka

III miejsce w Powiatowych Mistrzostwach w Halowej Piłce Nożnej!

Reprezentacja naszej szkoły 17 listopada 2017 r. wzięła udział w Powiatowych Mistrzostwach w Halowej Piłce Nożnej.

Zawody zorganizowane zostały wspólnie przez Starostwo Powiatowe oraz Zespół Szkół w Chmielniku. Siedem szkolnych reprezentacji, które wzięły udział w turnieju, między innymi z: Łopuszna, Chęcin, Podzamcza, Bodzentyna oraz Chmielnika prezentowało wysoki poziom sportowych umiejętności. Oczywiście - jak zwykle - emocji nie brakowało, ale nasi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony i zajęli w ostatecznej klasyfikacji trzecie miejsce, pokonując w finale gospodarzy turnieju 1:0. 

Wyniki meczów:
1. Podzamcze – Zagnańsk 0:1 (Kosmal A.)
2. Zagnańsk – Łopuszno 1:1 (Kosmal A.)
3. Chęciny – Zagnańsk 0:0
Finały:
Bodzentyn – Zagnańsk 0:0
Rzuty karne 2:0
Mecz o III miejsce
Chmielnik - Zagnańsk 0:1 (Rudnik D.)
Naszą szkołę reprezentowali: Bartłomiej Sieczka I A (Br), Wojciech Sadza I A, Tomasz Basiak I B, Dawid Tarka I B (Br), Bartosz Wiewióra II A, Stanisław Kręcisz II A, Jan Moskal II A (Br), Mateusz Chruściel III A, Cezary Kaczor III A, Damian Rudnik III A, Adam Kosmal III A.
Trener: Łukasz Ubożak

wstecz