godlo

szyszka

1 grudnia Światowy Dzień AIDS

W piątek w Technikum Leśnym w Zagnańsku z okazji obchodzonego 1 grudnia Światowego Dnia AIDS odbyło się spotkanie z uczniami I klas, które przeprowadziła funkcjonariuszka z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Kielcach wspólnie z przedstawicielem Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.


Uczniowie z zainteresowaniem słuchali prelegentów omawiających wiele wątków związanych z tematem. Ponadto przedstawiciel PSSE przybliżył młodzieży zagrożenia związane z zażywaniem środków uzależniających, natomiast funkcjonariuszka Policji uświadomiła młodzieży, jakie konsekwencje prawne ponoszą osoby nieletnie posiadające substancje psychoaktywne.
Na koniec spotkania uczniowie zadawali różne pytania dotyczących pracy w Policji.
Opracował:
Łukasz Ubożak – pedagog szkolny

wstecz