godlo

szyszka

Wieczerza Wigilijna

W dniu 21 grudnia 2017r. zgodnie z wieloletnią tradycją na stołówce internatu odbyła się uroczysta kolacja wigilijna dla uczniów, nauczycieli i wychowawców. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście ks. Ryszard Niemiec proboszcz parafii św. Józefa Robotnika w Zagnańsku oraz przedstawicielka Rady Rodziców Agnieszka Ślizak. Uczestnicy uroczystości na początku obejrzeli
i wysłuchali przygotowaną przez uczniów szkoły pod opieką wychowawcy Anny Wywrót opowieść słowno-muzyczną pt. „Noc grudniowa”. Scenografie i wystrój stołówki przygotowali uczniowie pod opieką wychowawcy Izabeli Cholewińskiej.
W dalszej części życzenia dla wszystkich uczniów, nauczycieli i gości skierował ks. proboszcz Ryszard Niemiec oraz dyrektor szkoły Anna Kowalska. Po przełamaniu się opłatkiem i złożeniu sobie życzeń uczestnicy przystąpili do delektowania się daniami przygotowanymi przez panie kucharki pracujące na stołówce internatu. Uroczystości towarzyszyła serdeczna i świąteczna atmosfera.

wstecz