godlo

szyszka

Pożegnanie uczniów klas IV w internacie

W dniu 17 kwietnia 2018 r. w świetlicy internatu odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas IV zamieszkujących w internacie.

W spotkaniu wziął udział kierownik internatu Bogusław Dziedzic, wychowawcy internatu oraz uczniowie klas IV.
Na początku spotkania kierownik internatu podsumował czteroletni pobyt uczniów w internacie, zwrócił szczególną uwagę na zaangażowanie uczniów w życie społeczno-kulturalne placówki, osiągnięcia i zdobyte doświadczenia podczas pobytu w placówce. Uczniowie obejrzeli również wspomnieniowy pokaz zdjęć obejmujący cztery lata pobytu w internacie.
Następnie uczniowie, którzy szczególnie wyróżnili się wzorową postawą, zaangażowaniem w pracach społecznych na rzecz internatu, otrzymali z rąk kierownika internatu dyplomy i upominki, a wszyscy wychowankowie pamiątkowy kubek z dedykacją.
Oto uczniowie wyróżnieni za zaangażowanie w życie społeczne i kulturalne internatu: Klaudia Bąk, Wiktoria Kaczmarczyk, Monika Maluszczak, Zuzanna Piskorz, Marta Wieteska, Sebastian Sadza, Wojciech Prażuch, Maciej Kołodziejczyk oraz za wzorową dbałość o estetykę i porządek w swoim otoczeniu: Agnieszka Noga, Olga Sieniek.
Po wręczeniu wyróżnień uczennice klasy I: Anna Majewska, Patrycja Król, Izabela Siwek oraz Aleksandra Kordaszewska pożegnały maturzystów okolicznościową piosenką pt. „Czwartacy”, do której słowa ułożyła Anna Majewska, a na gitarze akompaniowała Aleksandra Kordaszewska.
Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem. Przepyszne ciasta upiekły koleżanki z młodszych klas pod fachowym okiem wychowawczyni Izabeli Cholewińskiej.

 

wstecz