godlo

szyszka

PERŁY POLSKIEJ PRZYRODY - OGÓLNOPOLSKI KONKURS FOTOGRAFICZNY

31 października 2018r. Wdecki Park Krajobrazowy ogłosił wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Perły Polskiej Przyrody".

W tegorocznej edycji udział wzięli również uczniowie naszej szkoły: Beata Barańska IA, AnnaMajewska IIA, Julia Rut IIA, Jakub Brzoza IA, Hubert Barański IA, Jakub Kędzierski IA, Daniel Czernik IIIA oraz Gabriel Ziarko IVA. Konkurs miał na celu prezentację bioróżnorodności przyrodniczej. Obejmował sześć kategorii:grzyby, rośliny, owady, ptaki, ssaki, krajobrazy. Łączna liczba prac nadesłanych na  konkurs  wyniosła 1924 sztuki. Pomimo dużej liczby ciekawych zdjęć przygotowanych przez młodzież  TL, nie udało im się wywalczyć miejsc na podium.

 Za rok  kolejna  edycja, do której już dziś zachęcam i i życzę powodzenia następnym razem.

Edyta Błaszczyk

wstecz