godlo

szyszka

VI Mistrzostwa Klasowe w Halowej Piłce Nożnej „O Puchar Dyrektora Szkoły”.

Już po raz szósty organizowane są w naszej szkole Mistrzostwa Klasowe w Halowej Piłce Nożnej o „Puchar Dyrektora Szkoły”. 

 

Do turnieju zgłosiły się wszystkie klasy, czyli osiem drużyn. Za nami już dwie kolejki meczów, które pokazały, że reprezentacje wystawione przez klasy są na wysokim poziomie sportowym i o tytuł mistrza szkoły będzie zacięta walka do ostatniego meczu. Ta sytuacja jest dla mnie budująca ze względu na to, że z roku na rok poziom sportowy turnieju jest coraz wyższy. Zapraszamy klasy do dopingowania swoich drużyn.

Oto wyniki rywalizacji pierwszych dwóch kolejek meczowych w fazie grupowej:

Wyniki 1

Wyniki 2

tabela

Terminarz rozgrywek faza pucharowa

Kolejka 4 grupa I i II

Grupa I i II n 

Wyniki 3

wstecz