godlo

szyszka

I Leśny Bieg dla Niepodległości

Z okazji 100 lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę, w naszym technikum zorganizowany został I Leśny Bieg dla Niepodległości.


W biegu na dystansie 5 kilometrów, wystartowało blisko 50 osób. Bieg miał charakter przełajowy, chociaż część trasy prowadziła ulicą Turystyczną. W biegu wzięli udział głównie uczniowie naszej szkoły, jednak na starcie stanęli również pracownicy szkoły, Lasów Państwowych oraz absolwenci i mieszkańcy gminy Zagnańsk.

Wśród mężczyzn, zwyciężył nauczyciel naszej szkoły, pan Damian Czarnecki, wśród pań, pierwsze miejsce zajęła Pani Donata Tokarska, która była również pierwsza w kategorii pracownic Lasów Państwowych. Gratulujemy!

Klasyfikacja open:

Mężczyźni:

  1. Damian Czarnecki
  2. Łukasz Bandrowski

Bartłomiej Wiewióra
Kobiety:
1. Donata Tokarska
2.Małgorzata Wiedro
3. Aleksandra Stępień

Pracownicy Lasów Państwowych I miejsca:

1. Donata Tokarska, Michał Zdzimira

Uczniowie ZSL (kategorie nie dublują się z wynikami open)

1. Gabriel Sikora, Cecylia Barabasz

Bieg zorganizowany został przy czynnym udziale Ochotniczej Straży Pożarnej (zabezpieczenie trasy)Gminy Zagnańsk, nauczycieli oraz uczniów ZSL. Organizatorami biegu byli p. Jacek Wolski oraz p. Damian Orzechowski.

wyniki: Wyniki biegu

 

Po biegu, Pani Dyrektor wraz delegacją Samorządu Uczniowskiego, złożyła wieńce i znicze w miejscach pamięci na terenie gminy Zagnańsk

wstecz