godlo

szyszka

MIKOŁAJKI NA LODOWISKU

Nasi uczniowie w niecodzienny sposób uczcili  mikołajki. W środę 5 grudnia wybrali się do Kielc na lodowisko“Stadion”.

 

Okazało się, że pomysł był trafiony, bo wszyscy uczestnicy byli zadowoleni. Mimo że niektórzy mieli po raz pierwszy na nogach łyżwy, wszyscy weszli na taflę i jeździli całkiem nieźle. Można było zobaczyć, że niektórzy, bardziej obeznani z tą formą aktywności, świetnie radzili sobie pod względem techniki i umiejętności. Nie obyło się bez upadków, czasem przydała się koleżeńska pomoc. To była prawdziwa frajda. Wszyscy bawili się znakomicie, a dodatkowym atutem było całe lodowisko do naszej dyspozycji. Zmarznięci uczestnicy udali się następnie na rozgrzewający posiłek. Zmęczeni, ale szczęśliwi, zrelaksowani i odprężeni wróciliśmy do Zagnańska ze świadomością, że wyjazd był bardzo udany i należy go w przyszłości koniecznie powtórzyć.

Opiekunowie : Jacek Wolski, Anna Wywrót, Damian Czarnecki

wstecz