godlo

szyszka

Nasza publikacja - „100 lat Niepodległej”

Nasza publikacja - „100 lat Niepodległej”

 

Uczniowie Technikum Leśnego mogą poszczycić się wydaniem książki „100 lat Niepodległej”. Autorami wszystkich utworów literackich oraz ilustracji zawartych w publikacji są uczniowie naszej szkoły w roku 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

W październiku 2018 roku został ogłoszony konkurs literacko-plastyczny, a najlepsze prace zawierające refleksje literackie i plastyczne dotyczące 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości znalazły się w książce „100 lat Niepodległej”.  

Wszyscy autorzy zostali wyróżnieni podczas apelu podsumowującego pierwsze półrocze, otrzymali nagrody książkowe, dyplom oraz oczywiście egzemplarze autorskie.

Gratuluję młodym artystom!  

Marzena Błaut

 

wstecz