godlo

szyszka

Wiosenny Turniej Klas

21 marca - czyli pierwszego dnia wiosny - w naszej szkole było naprawdę wesoło, a to za sprawą Wiosennego Turnieju Klas.

W tym roku impreza szczególnie się udała. W dużym stopniu przyczyniło się do tego zaangażowanie wielu osób, które ją organizowały. Prężnie działający Samorząd Uczniowski doskonale współpracował z organizatorami imprezy: Ewą Makuch, Danielem Czarneckim i wychowawcami klas: I-III. Członkowie jury w składzie: Anna Lisowska, Agnieszka Wiech-Papros, Grzegorz Dudkowski i Daniel Czarnecki dowcipnie komentowali poszczególne konkurencje turniejowe, co rozkręcało zabawę i dawało dużą dawkę zdrowego humoru. O nasze doznania estetyczne zadbała pani Izabela Cholewińska, przygotowując piękne, wiosenne dekoracje.
Najważniejszą sprawą było duże zaangażowanie młodzieży, która chętnie brała udział w konkurencjach turniejowych i prezentowała się w nich wspaniale. W tym roku nowością była zmieniona konwencja konkursu tańca, tym razem w stylu „Tańca z gwiazdami”, pozostałe zadania były podobne jak w latach ubiegłych.
Całą imprezę prowadzili uczniowie: Klaudia Basiak i Przemysław Pluta, którzy wykazali się dużym profesjonalizmem i niezwykłą kreatywnością.
Zwycięzcami tegorocznego Wiosennego Turnieju została klasa III a. Wszyscy uczestnicy poszczególnych konkurencji zostali nagrodzeni słodkościami.
Organizatorzy Wiosennego Turnieju Klas dziękują wszystkim uczestnikom konkursów za zaangażowanie, pomysłowość i dostarczenie nam dużej dawki radości i dobrej zabawy.

wstecz