godlo

szyszka

Pożegnanie uczniów klas IV w internacie

W dniu 25 kwietnia 2019 r. w świetlicy internatu odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas IV zamieszkujących w internacie.

W spotkaniu wziął udział kierownik internatu Bogusław Dziedzic, wychowawcy internatu oraz uczniowie klas IV. 

Na początku spotkania pan kierownik podsumował czteroletni pobyt uczniów w internacie, zwrócił szczególną uwagę na zaangażowanie uczniów w życie społeczno-kulturalne, osiągnięcia i zdobyte doświadczenia podczas pobytu w placówce.
Następnie uczniowie, którzy szczególnie wyróżnili się wzorową postawą, zaangażowaniem
w pracach społecznych, otrzymali dyplomy, a wszyscy wychowankowie pamiątkowy kubek z dedykacją.
Uczniowie wyróżnieni za zaangażowanie w życie społeczne i kulturalne internatu to: Daniela Wiśniewska, Julia Wejman, Kinga Menducka, Magdalena Żyła, Szymon Pawłowski, Igor Szymański, Marek Stępień, Kacper Kuleta.
W dalszej części spotkania uczniowie klas I zaprezentowali przedstawienie artystyczne dla tegorocznych maturzystów przygotowane pod kierunkiem wychowawczyni Agnieszki Wiech-Papros. Przedstawienie miało wspomnieniowy i humorystyczny charakter. Uczniowie klas I wcielili się w rolę swoich starszych kolegów i koleżanek, a ci mieli za zadanie rozpoznać siebie. Występom uczniów towarzyszyły prezentacje zdjęć i slajdów z czteroletniego pobytu w szkole i internacie. W przedstawieniu wzięli udział: Agnieszka Foltyn, Natalia Grabowska, Weronika Połczyńska, Wiktoria Ślizak, Dawid Kowalczyk, Jakub Koźbiał, Kacper Lewandowski, Piotr Łataś, Albert Pacholczyk, Oskar Gładyś.
Na koniec uczestnicy spotkania degustowali przepyszne ciasta upieczone przez koleżanki
zarówno z młodszych, jak i czwartych klas pod fachowym okiem wychowawczyni Izabeli Cholewińskiej.

wstecz