godlo

szyszka

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca 2019 roku w auli Zespołu Szkół Leśnych odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019.

Na uroczystość przybyli goście: pan Marek Miazga - Nadleśniczy Nadleśnictwa Zagnańsk oraz p. Agnieszka Ślizak - Przewodnicząca Rady Rodziców.
Po wielu miesiącach nauki wreszcie upragnione wakacje, ale wcześniej czas na podsumowanie.
Pani Dyrektor Anna Kowalska powitała przybyłych gości, rodziców, nauczycieli i uczniów, następnie podsumowała wydarzenia i przedsięwzięcia minionego roku szkolnego, wymieniając liczne sukcesy naszych uczniów w konkursach.
Najprzyjemniejsza część spotkania to wręczanie nagród i wyróżnień dla uczniów, którzy uzyskali bardzo dobre wyniki w nauce, brali udział w konkursach, wyróżniali się zaangażowaniem w pracę społeczną oraz działalność w różnych sekcjach.
Podczas uroczystości pięknie zaprezentował się Zespół Sygnalistów Myśliwskich, grając sygnały dla wyróżnionych uczniów.
Na zakończenie spotkania pani Dyrektor życzyła wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.

wstecz