godlo

szyszka

KOMUNIKAT DLA KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH DO KLAS I TECHNIKUM LEŚNEGO W ZAGNAŃSKU W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

1. Zgodnie z regulaminem rekrutacji do 30 sierpnia należy dostarczyć do sekretariatu szkoły pozostałe dokumenty tj.:

  • kwestionariusz osobowy ucznia,   
  • fotografię /podpisaną na odwrocie/
  • kartę zdrowia ucznia

2. W niedzielę 1 września 2019r. odbędzie się spotkanie integracyjne dla uczniów klas I i rodziców.

  • Uczniowie, którzy wnioskowali o internat będą zakwaterowani w pokojach mieszkalnych w internacie, w których będą zamieszkiwać w ciągu roku szkolnego. Uczniowie mają zapewnioną całodobową opiekę pedagogiczną. Zjazd ma na celu zapoznanie uczniów z warunkami oraz zasadami pobytu w szkole i internacie oraz wzajemną integrację uczniów.
  • Podczas zjazdu przewidziane są spotkania się z dyrekcją, kierownikiem internatu i wychowawcami, oraz dopełnienie spraw formalnych: uzupełnienie danych osobowych, zameldowanie uczniów, podpisanie umowy zamieszkania ucznia w internacie, omówienie kwestii umundurowania, podręczników itp.
  • Uczniowie klas I po spotkaniu integracyjnym zostają w internacie na noc. Jeśli rodzice chcą zabrać uczniów jeszcze do domu należy to zgłosić wychowawcom w internacie.

 

Uczniowie przyjeżdżając do internatu przywożą:
1. Poduszkę, poszewki na pościel /prześcieradło, poduszkę i kołdrę/ Internat zapewnia koc oraz kołdrę.
2. Przybory toaletowe.
3. Obuwie miękkie do chodzenia po internacie oraz rzeczy osobiste.

wstecz