godlo

szyszka

Biegi Przełajowe w Strawczynie

W środę 25 września 2019 roku 7-osobowa grupa uczniów Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego Damiana Czarneckiego udała się na zawody sportowe do Strawczyna.

Przy tamtejszym zalewie odbyły się XX Wojewódzkie Biegi Przełajowe Zrzeszenia LZS o memoriał Zdzisława Stawiarza.
W wyścigu na 1000 metrów dziewczyn w kategorii szkół średnich - wśród 14 zawodniczek - z naszej szkoły udział wzięły: Oliwia Kurzep, która zajęła 2. miejsce oraz Julia Warzecha – 4. miejsce. To bardzo dobry wynik naszych uczennic.
W wyścigu na 2000 metrów chłopców w kategorii szkół średnich - wśród 29 startujących, z naszej szkoły udział wzięli: Gabriel Sikora (8. miejsce), Piotr Łapa (9. miejsce), Hubert Więckowski (11. miejsce), Tymoteusz Klimaj (21. miejsce), Oskar Środa (25. miejsce).
Drużynowo nasza szkoła zajęła 4. miejsce nagrodzone pucharem.
Opracował: Damian Czarnecki

wstecz