godlo

szyszka

Rajd integracyjny klasy I a

26 września 2019 r. uczniowie klasy I a wraz z wychowawczynią p. Marzeną Błaut, p. Anną Wywrót oraz p. Andrzejem Klosem udali się na pieszy rajd integracyjny.
Pogoda i humory dopisały, a młodzież wykazała się doskonałą kondycją. Plan wycieczki obejmował: obejrzenie Jaskini Piekło niedaleko Chęcin, pieczenie kiełbasek na ognisku oraz zwiedzanie Zamku Królewskiego w Chęcinach. Wszystkie punkty udało się zrealizować. Na Zamku Królewskim pani przewodnik opowiedziała historię tego miejsca, ale największe zainteresowanie wzbudziły narzędzia tortur (niektórzy nawet odważyli się je wypróbować).
Uczniowie wędrując na szlaku, skorzystali z okazji i ćwiczyli śpiewanie Awangardy, aby dobrze zaprezentować się podczas Rykowiska. Rajd i ognisko to doskonałe chwile, aby lepiej poznać nowe koleżanki i nowych kolegów. Na pewno chętnie wybierzemy się na kolejną wycieczkę!

wstecz