godlo

szyszka

Dzień Życzliwości

21 listopada 2019 r. już po raz siódmy obchodziliśmy w naszej szkole „Dzień Życzliwości”.

Tego dnia po wejściu do szkoły można było przeczytać sentencje o życzliwości, które znajdowały się na drzwiach sal lekcyjnych i ożywiały swoją żółtą barwą korytarze szkolne.
Z samego rana delegacja uczniów z Samorządu Uczniowskiego odwiedzała poszczególne klasy i wręczała pracownikom szkoły i uczniom znaczki z „uśmiechniętą buźką”, które brały udział w loterii „Szczęśliwy los” oraz słodkie co nieco. Pracownicy szkoły otrzymali dodatkowo sowę - wykonaną przez uczennice w internacie pod okiem pani Izabeli Cholewińskiej, która inspiruje i uczy młodzież sztuki tworzenia i manualnej zręczności.
Uczennice z klas pierwszych: Magda, Zuzia i Adrianna (kl. 1b) oraz Natalia i Karolina (kl. 1c) upiekły dla pracowników szkoły ciasta, co sprawiło, że tego dnia panował w szkole naprawdę miły i radosny nastrój.
Wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie „Dnia Życzliwości” dziękuje organizatorka Ewa Makuch.

wstecz