godlo

szyszka

Mistrzem szkoły w roku szkolnym 2019/2020 została klasa III B!!!

Zakończyły się VII  Mistrzostwa o Puchar Dyrektora Szkoły w Halowej Piłce Nożnej.

Rywalizacja od pierwszego do ostatniego meczu była bardzo zacięta. W zmaganiach grupowych do ostatnich pojedynków toczyła się walka o awans do fazy finałowej turnieju, w której zagrały cztery zespoły: klasa II A, III A, II B i III B. Pomiędzy tymi drużynami rozstrzygnęły się losy turnieju. Gratulacje należą się wszystkim zespołom biorącym udział w mistrzostwach szkoły. Szczególne podziękowania należy złożyć finalistom, którzy dostarczyli wielu sportowych emocji.

Ogromna determinacja zawodników w meczach o miejsca I – IV spowodowała, że spotkania obfitowały w wiele składnych akcji i tym samym poziom sportowy tego turnieju w tym roku był naprawdę wysoki.

Gratulujemy zwycięzcom VII Mistrzostw o Puchar Dyrektora Szkoły w Halowej Piłce Nożnej i do zobaczenia w przyszłym roku.

 

Ze sportowym pozdrowieniem
Łukasz Ubożak

Damian Czarnecki

 

 

 

Poniżej wyniki ostatnich meczów:

 

Faza grupowa

Grupa A

LP

DRUŻYNA

MECZE

BRAMKI

PUNKTY

1.   

Klasa II A

3

6/0

7

2.   

Klasa II B

3

7/0

6

3.   

Klasa IV A

3

2/5

3

4.   

Klasa I C

3

0/2

1

Grupa B

LP

DRUŻYNA

MECZE

BRAMKI

PUNKTY

1.

Klasa III A

4

16/2

10

2.

Klasa III B

4

12/2

10

3.

Klasa I A

4

5/7

4

4.

Klasa IV B

4

5/8

4

5.

Klasa I B

4

4/23

0

MECZE GRUPOWE

Wyniki meczów

Klasa II B          *       Klasa I C                     1 : 0 (s - samobójcza)

Klasa II A          *       Klasa IV A                  1 : 0 (Środa)

Klasa I A           *       Klasa I B                     4:3 (Gębski x 3, Osiecki – Szlacheta x 2, Łach)

Klasa IV B         *       Klasa I A                     1 : 1 (Bernat – Osiecki)

Klasa I C            *       Klasa IV A                  0 : 1 (Kręcisz)

Klasa IV B         *       Klasa I B                     4 : 1 (Gabryś, Rurarz, Wydra x 2 – Łach)

Klasa II B           *      Klasa II A                   0 : 5 (Składnik x 3, Klimaj, Środa)

Klasa III B          *       Klasa IV B                            1 : 0 (Sikora III B)

Klasa I A            *     Klasa III A                    0 : 1 (Sadza III A)

Klasa IV A         *       Klasa II B                    0 : 5 (walkower)

Klasa I B          *         Klasa III B                   0 : 7 (Szczepańczyk, Sikora 3, Basiak 3)

Klasa II A       *         Klasa I C                     0 : 0

Klasa III A                  *       Klasa IV B                           5 : 0 (Sęga x 2, Banaszek x 2, Sadza)

Klasa III B          *       Klasa I A                     2 : 0 (Basiak, Jazgarzyński)

Klasa III A                  *       Klasa III B                   2 : 2 (Gula, Lipiński – Chołuj, Basiak)

Klasa I B            *       Klasa III A                   0 : 7 (Sadza x 5, Sęga, Banaszek)

 

                                              

MECZE O MIEJSCA FINAŁOWE

PÓŁFINAŁ - WYNIKI

Klasa III A 4 – 0 Klasa II B
Banaszek x 2, Sęga, Sadza

Klasa II A 2 – 4 Klasa III B
Składnik, Klimaj                            -          Szczepańczyk x 4

 

FINAŁ

  Mecz o III miejsce

Klasa II A 0 – 2 Klasa II B

Koźbiał x 2

Mecz o I miejsce

Klasa III A 0 – 1 Klasa III B

                              Basiak

Król Strzelców

  1. Sadza Wojciech - klasa III A – 8
  1. Basiak Tomasz - klasa II B – 6
  2. Banaszek Patryk - klasa III A – 5

    Szczepańczyk Miłosz - klasa III B – 5

  1. Składnik Dawid – klasa II A - 4

    Sęga Oskar – klasa III A - 4

    Sikora Gabriel - klasa III B - 4

wstecz