godlo

szyszka

VI Forum Samorządów Uczniowskich Szkół Leśnych w Lesku

6-8 października  2011 roku odbyło się VI Forum Samorządów Uczniowskich Szkół Leśnych prowadzonych przez Ministra Środowiska. Tym razem gospodarzem było Technikum Leśne w Lesku.

Spotkali się uczniowie z wszystkich Szkół Leśnych oprócz Technikum Leśnego  w Tucholi. Naszą szkołę reprezentowali  Maria Zapała, Marcin Stępień i Krzysztof Rokicki wraz z opiekunami p. Marzeną Błaut i p. Łukaszem Ubożakiem. Przedstawiciele samorządów uczniowskich  poszczególnych szkół mieli okazję do wspólnych rozmów, spotkań, korzystali również z warsztatów:

  • „Kreowanie wizerunku szkoły poprzez dobór odpowiednich narzędzi promocyjnych”
  • „Autoprezentacja”.

Ważnym punktem obrad było przyjęcie Regulaminu  Pracy Forum Samorządów Uczniowskich Szkół Leśnych prowadzonych przez Ministra Środowiska.

Nie zabrakło czasu na zwiedzanie niezwykle malowniczych o tej porze  roku  okolic Leska. Pan przewodnik mimo krótkiego czasu pokazał wiele pięknych miejsc  i opowiedział mnóstwo ciekawych  historyjek. Ponadto młodzież bawiła się również na dyskotece oraz   przy muzyce w wykonaniu zespołu uczniów z Technikum Leśnego  w Lesku.

Długo będziemy wspominali tę  wyprawę  w Bieszczady, gościnność i serdec zność organizatorów, zarówno uczniów, jak i nauczycieli. A następnym razem spotkamy się w  Technikum Leśnym w Warcinie. Zaplanowany temat przewodni to mediacje.

wstecz