szyszka

Inauguracja roku akademickiego - Wydział Leśny Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie

 

28 września 2018 r. o godz. 11:00 w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Rolniczego  w Krakowie –hymnem „Gaude Mater Polonia” rozpoczęła się inauguracja roku akademickiego 2018/2019  Wydziału Leśnego. Przemówienie inauguracyjne wygłosił prof. dr hab. inż. Marcin Pietrzykowski.

W uroczystościach wzięło udział liczne grono przedstawicieli Lasów Państwowych oraz dyrektorzy Szkół Leśnych z Brynka i Zagnańska. W ceremonii brali również udział absolwenci Technikum Leśnego w Zagnańsku, którzy w tym roku rozpoczynają naukę na Wydziale Leśnym (10 osób) oraz absolwenci szkoły rocznik 2014, którzy otrzymali z rąk Dziekana tytuły inżyniera leśnika. Nasza szkoła może się poszczycić również pracownikami naukowymi wykładającymi na Wydziale Leśnym, wśród nich jest prof. dr hab. inż. Piotr Gruba.

IMG 20180928 124845 1 1

wstecz

Aktualności