szyszka

Mistrzostwa Polski Szkół Leśnych w Piłce Siatkowej - Tuchola 2019

W dniach 3-5 kwietnia 2019 r. w hali sportowo – widowiskowej OSiR w Tucholi zostały rozegrane Mistrzostwa Polski Szkół Leśnych Ministra Środowiska Dziewcząt i Chłopców w Piłce Siatkowej.

 

W Mistrzostwach Polski Szkół Leśnych w Piłce Siatkowej, które organizowane są bez przerwy od 27 lat, wzięło udział 8 drużyn dziewcząt i 8 drużyn chłopców z następujących szkół: TL w Białowieży, ZSLiE w Brynku, TL w Miliczu, TL w Starościnie, TL w Tucholi, TL w Warcinie, ZSL w Zagnańsku i ZSL w Biłgoraju.

Po dwudniowych zmaganiach sportowych wśród dziewcząt najlepsza okazała się drużyna TL w Tucholi, a wśród chłopców najlepszymi okazali się uczniowie reprezentujący  Zespół Szkół Leśnych w Biłgoraju.

ZSL w Zagnańsku w Mistrzostwach reprezentowali następujący uczniowie:

 - drużyna dziewcząt w składzie:

Szmajda Dominika, Habior Aleksandra, Stępień Aleksandra, Król Patrycja, Miernik Klaudia, Dróżdż Weronika, Siczek Kinga, Spadło Daria, Szczepanik Angelika.

 - drużyna chłopców w składzie:

Kubak Kamil, Banaszek Patryk, Basiak Tomasz, Rurarz Mikołaj, Serwata Krzysztof, Koźbiał Jakub, Lewandowski Kacper, Wydra Sebastian, Lipiński Sylwester, Szczepaniczyk Miłosz.

Dziewczyny zajęły V miejsce, a chłopcy VIII. Drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, medale oraz nagrody rzeczowe. Organizatorzy nagrodzili najlepszych zawodników i zawodniczki mistrzostw, a także najlepszych zawodników każdej z drużyn. Statuetkę najlepszego   zawodnika w ZSL Zagnańsku otrzymała wśród dziewczyn Aleksandra Habior, a wśród chłopców Kacper Lewandowski.

Serdecznie dziękuję zawodniczkom i zawodnikom za zaangażowanie, wolę walki oraz grę w duchu fair play. Dziękuję za dostarczenie tylu niezapomnianych emocji.

Ze sportowym pozdrowieniem Jacek Wolski

wstecz

Aktualności

 • 15-10-2019

  14 października obchodzimy Święto Edukacji Narodowej. To dla nas bardzo ważny dzień i obchodzimy go z dumą.

 • 14-10-2019

  2 października 2019 r. klasa I c wraz z wychowawczynią – p. Edytą Błaszczyk oraz p. Agnieszką Wiech-Papros i p. Damianem Czarneckim udali się do Kielc.

 • 14-10-2019

  6 października 2019 r. na Stadionie Leśnym w Kielcach jak co roku braliśmy udział w XIII Hubertusie Świętokrzyskim.

 • 14-10-2019

  W czwartek 3.10.2019 r. dziewczęta z klas trzecich miały możliwość wyruszyć w „Emocjonalną podróż”,

 • 11-10-2019

  We wtorkowe chłodne popołudnie 08.10.2019 r. uczniowie Naszej Szkoły pod opieką nauczycieli - Jacka Wolskiego i Damiana Czarneckiego  wybrali się do Kielce na stadion piłkarski Suzuki Arena na  międzypaństwowy mecz  kobiet w piłkę nożną Polska – Brazylia.

 • 07-10-2019

  3 października 2019 roku uczniowie z Technikum Leśnego wraz z nauczycielami p. Antoniną Lipińską, p. Bożeną Musiał i p. Marzeną Błaut wybrali się do kina na film pod tytułem „Legiony” w reżyserii Dariusza Gajewskiego.

 • 07-10-2019
  26 września 2019 r. uczniowie klasy I a wraz z wychowawczynią p. Marzeną Błaut, p. Anną Wywrót oraz p. Andrzejem Klosem udali się na pieszy rajd integracyjny.
 • 07-10-2019

  30 września obchodziliśmy Dzień Chłopaka.

 • 02-10-2019

  28 września 2019 r. uczniowie klasy I a, I b i I c składali uroczystą przysięgę pod Dębem Bartkiem, że będą godnie reprezentować szkołę, szanować nauczycieli i dołożą wszelkich starań, aby ich wyniki w nauce były jak najlepsze.